Krátce k MDM

středa 20. listopad 2013 00:02

http://instinkt.tyden.cz/rubriky/ostatni/serial/kristian_25112.html

Abych hned na začátku přiznala barvu, taky jsem neměla tušení, že 19.listopad je Mezinárodním dnem mužů.

O Mezinárodním dni žen se toho asi napíše každý rok hodně, spousta lidí taky přibližně tuší, kdy je Den matek, ale Den otců nebo Mezinárodní den mužů jako by ani neexistovaly.

Přiznávám, že mi tento den taky připomněla až fotka kamaráda Standy na facebooku, kde byl vyfocený červený karafiát a nějaké bylinkové pastilky či co a vzpomněla jsem si, že bych asi taky mohla někomu popřát.

Výběr kandidátů na obdržení přací semesky nebyl zrovna těžký - vybrala jsem dva nejdůležitější muže mojeho života --- taťku a milého, protože si to oba zaslouží....  A protože to oběma udělalo radost.

Ten "článek" jsem vlastně napsala jen proto, abysme na to už příště nezapomněli.... Teda spíš.... My ženy nezapomněly. :o)) Když nám chlapi k tomu MDŽ přejí. :-) Aneb, když chceme, aby muži nezapomínali na naše svátky, nezapomínejme my na jejich.


P.S. Věděli jste např. že:
6. březen je Mezinárodní den jódu
28. duben je Mezinárodní den smutku
30. květen je Mezinárodní den sousedů
17. říjen je Mezinárodní den úrazů? :o))
P.P.S. "Chlapec se stává mužem, když obejde kaluž, místo aby do ní vstoupil... " (Platón)

Monika Osičková

Související články


Monika Osičková

Monika Osičková

"Nemysli. Když myslíš, tak nemluv. Když mluvíš, tak nepiš. Když píšeš, tak nepodepiš. Když podepíšeš, tak se nediv." — Jan Werich

Jinak... Jsem úplně obyčejná holka, kterou zajímá svět kolem... Povahou víceméně idealistka, takže doufám, že vše se jednou v něco lepšího obrátí.... (A že tu přece nemůže být tak špatně .... Respektive všechno špatně :o)

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora