Několik krátkých poučení pro dnešní den...

středa 14. březen 2012 11:43

http://zpravy.tiscali.cz/vytvarnik-ze-ztohoven-roman-tyc-jde-na-mesic-do-vezeni-110698

1) Když přecházíš silnici na červeného panáčka, snaž se aspoň jít co nejrychleji a nemysli na něco jiného, může tě přejet auto. Raději přecházej na zeleného panáčka, i když je přechod dlouhý 20 metrů a zelený panáček svítí jen 3 sekundy.

2) Než se rozhodneš sníst pomazánku, podívej se na datum spotřeby, ať ti pak není zle jako mně včera a neproblinkáš celou noc jak šakal. Rituální šavlový tanec se tancuje jinde. (např. ve Strání :o)

3) Než se rozhodneš sníst pomazánku, která měla vydržet až do neděle, zkontroluj, zda se na ní nenachází něco, co by se dalo prodat do lékárny jako penicilin.

4) Na jezdících schodech se stojí v pravo. Pokud potřebuješ jít rychleji, použij levý pruh. Je to jako na dálnici - pravý pruh je pomalý, levý rychlý.

5) Když jedeš metrem a chceš vystoupit, nemusíš mačkat tlačítko na dveřích jako o život, pokud tlačítko nesvítí. Opět je to jednuduché - světýlko nesvítí = dveře se otevřou samy. Světýlko svítí = Ok, stačí zmáčknout jednou, světýlko začne blikat, dveře se ve stanici otevřou.

6) Kukuřičné lupínky opravdu nejsou výživné a nejsou ideálním startem nového dne. Normální člověk by jich musel sníst aspoň kýbl, aby neměl hlad hned hodinu po snídani. (Ideální je doplnit je čokoládovými hvězdičkami.) Mimochodem, nevěřte všemu, co je napsané na obalech. "....proto ideální snídaní jsou CornFlakes, které jen nasypete do misky, přidáte to, co máte rádi a snídaně je rychle připravená." To není pravda. Například s polotmavým Mastrem třináctkou ty lupínky nejsou vůbec dobré....

 

A konečně jedno internetové poučení:

If you go home with somebody and they don´t have books, don´t fuck them. (John Waters)

 

 

No, pro dnešek by to mohlo stačit..... :o))

Monika Osičková

Monika Osičková

Monika Osičková

"Nemysli. Když myslíš, tak nemluv. Když mluvíš, tak nepiš. Když píšeš, tak nepodepiš. Když podepíšeš, tak se nediv." — Jan Werich

Jinak... Jsem úplně obyčejná holka, kterou zajímá svět kolem... Povahou víceméně idealistka, takže doufám, že vše se jednou v něco lepšího obrátí.... (A že tu přece nemůže být tak špatně .... Respektive všechno špatně :o)

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora